ТОВ Геотоп Дніпро
 • Геодезична фірма Дніпро ТОВ "Геотоп" вже понад 17 років надає послуги на території Дніпропетровської області. За цей час нашими спеціалістами було проведено геодезичні роботи під час будівництва бетонного вузла «Майстер-ЖБК» у місті Дніпро, виконавча геодезична зйомка положення уступів на кар'єрі у місті Миколаїв, геодезичні роботи під час зведення електроливарного комплексу ТОВ «Дніпросталь» тощо. Ми працюємо як із юридичними особами, так і з фізичними.

  Що ми пропонуємо?
  Широкий спектр послуг
  Наша геодезична компанія Дніпро спеціалізується на виконанні геодезичних та геологічних робіт у Дніпрі та Дніпропетровській області. Нашими послугами можуть скористатися як мешканці обласного центру, так і мешканці невеликих населених пунктів. Наші спеціалісти з радістю виїдуть до вас на ділянку для проведення всіх необхідних геологічних та геодезичних робіт. У компанії ТОВ "Геотоп" ви можете замовити як комплекс необхідних пошуків, наприклад, комплекс вишукувань для проектування, так і окремі послуги (винесення в натуру, геодезичну зйомку, підрахунок обсягів земляних робіт, нівелювання і так далі).

  Якісне виконання робіт
  Всі хто звертався до нашої геодезичної організації ТОВ "Геотоп" залишилися задоволені роботою наших геологів та геодезистів, оскільки наші фахівці виконують дослідження якісно. Ми беремо на себе відповідальність за всі виконані нами геодезичні та геологічні дослідження, тому виконуємо все "на совість". До того ж, використання в роботі інноваційного обладнання дозволяє знизити помилки при вимірюваннях до мінімуму.

  Безкоштовна консультація спеціаліста
  Безкоштовна консультація спеціаліста – це ще одна з наших переваг. Ви можете зателефонувати нашим фахівцям за телефонами, вказаними на сайті, і задати питання з геодезії або геології, що вас цікавить. Ми надамо вам всю необхідну інформацію щодо проведення робіт та зорієнтуємо за вартістю виконання досліджень. Також у вас є можливість надіслати заявку на отримання безкоштовної консультації. Для цього необхідно заповнити форму внизу сторінки нашого сайту. У відповідному полі вкажіть свій номер телефону, час, в який вам зручно буде обговорити питання, що вас цікавить.

  Можливість оформити заявку на проведення робіт зручним для вас способом
  Оформити заявку на проведення необхідних робіт на вашій земельній ділянці ви можете декількома способами:

  зателефонуйте нам за телефоном 0567671237 або іншим, вказаним на сайті;
  напишіть листа на нашу електронну пошту dp@geotop.com.ua;
  напишіть спеціалісту в чаті;
  скористайтеся зворотним дзвінком. Достатньо залишити свої контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
  Що ви отримуєте в результаті проведення робіт?
  У нас є вся необхідна дозвільна документація на проведення топографо-геодезичних робіт та інженерно-геологічних досліджень. За підсумками проведення робіт ви отримуєте картографічні матеріали (карти, схеми, плани), техзвіт. Документацію, яку ми надаємо, можна також використовувати в суді. Наприклад, якщо виникло спірне питання щодо меж земельного наділу з власниками суміжних земельних ділянок.

  Звертайтесь до нашої геодезичної компанії ТОВ "Геотоп"! Будемо раді співпраці!

Напишіть відгук або запитайте

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та питання: