Геодезія та геологія
в Дніпрі і Дніпропетровській області

Сучасна геодезія забезпечує точні вимірювання місцевості, розташованих на ній об'єктів і нанесення даних, отриманих в результаті, на план-схему. Геодезичні вимірювання в обов'язковому порядку використовуються в проектних, будівельних і монтажних роботах. За допомогою геодезії можливо винести в натуру межі ділянок, контури проектованих об'єктів, дізнатися точні обсяги робіт і кількість матеріалу, здійснювати контроль за точністю виконання робіт.

Якісні геодезичні вимірювання неможливі без спеціального обладнання. Наша компанія використовує високоточні прилади Topcon і Hiper. Дані польових вимірювань, отримані з їх допомогою, роблять результати камеральної обробки масимально точними.

Всі види геодезичних робіт, виконуваних нашої фірмою, можна розділити на три групи: інженерно-геодезичні вишукування, супровід будівництва та землевпорядні роботи.

Геодезичні роботи

Здійснення геодезичних робіт у Дніпроі і по всій області: топографічна зйомка в різних масштабах, винесення меж в натуру, інженерно-геодезичні роботи для проектування і будівництва. Проводимо геодезичні роботи будь-якої складності.

Подробнее

Нівелювання

Здійснюємо геодезичне нівелювання. Нівелювання підкранових колій, нівелювання підлоги. Маємо всі необхідні дозволи для проведення данного виду геодезичних робіт.

Подробнее

Ситуаційний план

Ситуаційний план земельної ділянки – це складний документ з точки зору наповнення. Він включає в себе велику кількість відомостей. Територія, яка передається на ньому, повинна бути прив'язана до навколишньої ситуації на місцевості геодезичних координат і висот.

Подробнее

Чому варто співпрацювати з нами:

Our Service:

 • 17 років досвіду
 • Гарантії
 • Безкоштовна консультація

Відгуки клієнтів

 • Геологія ділянки

  Замовляв інженерно-геологічні вишукування, в серпні 2013р. Виконали роботи в повному обсязі і в строк за договором. Почали буріння на наступний день після підписання договору. Буріння проводили бурової машиною. Три свердловини.

  Ціни - кращі в районі. Співробітники компанії самі приїжджають у зручний час.

  Віктор Павлович Вансов

 • Розбивка осей будівлі, благоустрій пляжу

  Дійсно хороші фахівці. Влітку зверталася по будівництву будинку поруч з озером свіже повітря і все таке, так мені і ділянку поміряли, розмітили все, і берег ще почистили.

  А ще мені дуже сподобалося, то що їх бригадир завжди розповідав, що і як краще робити. Так що тепер я теж трохи геолог.

  Марина Андріївна Строева

 • Отримання кадастрового номера

  Оформлювали документи на землю. В процесі оформлення виникли питання щодо оформлення, про які заздалегідь знати було неможливо. Але все одно документи були підготовлені в призначені терміни.

  Осталась очень довольна работой, все документы собрали вовремя, так что сделку провели без проблем.

  Валентина Михайлівна Іщенко