ООО Геотоп Дніпро

Актуальні послуги ТОВ Геотоп

Топ послугВишукування для очисних споруд

Останнім часом актуальним питанням залишається реконструкція старих об'єктів. Як правильно модернізувати конструкцію? Як спроектувати будівництво та реконструкцію очисних споруд? Основною умовою в таких роботах є проведення геологічних і геодезичних робіт. Наша компанія займається комплексом послуг по геології і геодезії. Багаторічний досвід, знання і вміння наших інженерів, позитивні відгуки про нашу компанію - говорять багато про що.

Детальніше

Комплекс вишукувань для елеватора

Успішний розвиток аграрного комплексу в Україні вимагає сучасних зерносховищ. Металеві силоси прийшли на зміну залізобетонним елеваторам. Головні їх переваги, це ємності великих обсягів і стислі терміни зведення. Але при зведенні елеваторів і їх безпечної експлуатації необхідно

Детальніше

Вишукування для гідротехнічних споруд

Як здійснити серйозне будівництво або реконструкцію споруд? У нашій компанії передбачені інженерні вишукування для гідротехнічних конструкцій. Саме ці об'єкти вимагають особливих знань, так як вони будуються на суші і у воді. Досліджується як глибина, так і склад, характеристики підводних вод. Лабораторні дослідження дозволяють адаптувати конструкцію до цієї території. Варто погодитися, що комплекс послуг з геології та геодезії вимагає великих знань і досвіду роботи.

Детальніше

Геологічні вишукування у Дніпрі

Наша компанія надає інженерно-геологічні вишукування у Дніпрі. Наші фахівці є сертифікованими, мають всі необхідні дозволи на надання геологічних послуг та компетентні у всіх питаннях данного виду діяльності, наприклад - геологічних вишукувань

Детальніше

Вишукування під сонячні електростанції

Компанія "Геотоп" пропонує своїм клієнтам комплекс послуг під сонячні електростанції будь-якого масштабу, за допомогою якої Ви зможете повністю забезпечувати свій будинок електроживленням і опаленням. Замовити комплекс послуг під сонячні електростанції недорого в Дніпрі і області можна за ціною від 2,500 за 1 гектар!

Детальніше

Маркшейдерські роботи

Кваліфіковані маркшейдери компанії виконують підрахунок обсягів сировини на складах, розбивку проектних осей, контролювання розкривних робіт, підготовку звітних гірничо-геологічних документів, контроль підземних будівельних робіт і т.д. відповідно до технологій, для забезпечення якісного та проведеного вчасно контролю

Детальніше

Достовірна геологія, точна геодезія
в комплексних рішеннях вишукувань для Вас

Найбільша геолого-геодезична фірма в Дніпрі і області

Вигоди для Вас:


  1. У нас є всі необхідні умови для проведення інженерних вишукувань: сучасний парк бурової техніки, власне мобільне обладнання, що дозволяє виконувати дослідження в важкодоступних місцях, а також новітнє програмне забезпечення. Завдяки знанням, досвіду та професіоналізму наших інженерів роботи виконуються при будь-яких умовах.
  2. У нашій компанії можна замовити весь комплекс послуг: геологічні, геодезичні вишукування, топографічну зйомку, аерофотозйомку, винесення меж і т.д. Ми проводимо дослідження як для перепланування, так і для масштабного будівництва. Виконуємо всі роботи «під ключ» - наші фахівці ведуть об'єкт від складання проекту до введення його в експлуатацію, включаючи узгодження в необхідних інстанціях.
  3. Наша компанія забезпечує всіх фахівців, що складаються в штаті центру інженерних вишукувань, відвідуванням тренінгів та курсів з підвищення кваліфікації та користування інноваційної технікою. Всі фахівці мають високий рівень компетенції і великий досвід в сфері досліджень.
  4. У нашій компанії є власна лабораторія, яка дозволяє проводити будь-які дослідження в області геології для будівництва, як в м. Дніпро, так і за його межами. Лабораторні дослідження грунту проводяться для визначення складу грунту, його властивостей, рельєфності. На підставі лабораторних даних ми складаємо рекомендації та звіти.

У компанії працює більше 30 професіоналів

Провідні фахівці компанії


Кудряшова Наталія Олегівна

Керівник геодезичного камерального відділу

Самойлич Данило Олександрович

Керівник геолого-геодезичного польового відділу

Говоруха Олег Володимирович

Директор

За 8 років роботи ТОВ Геотоп на ринку ми виконали більше 2000 об'єктів

Нові об'єкти компанії


Нижньодніпровський трубопрокатний завод

Інженерні вишукування для будівництва електроплавильного цеху

Ресторанно-готельний комплекс "Бартоломео"

Топографічна зйомка для проектування і будівництва готельного комплексу

Придніпровська ТЕС

Вимірювання запасів вугілля

У Дніпропетровській області ми постійно співпрацюємо з багатьма компаніями

Партнери компанії


Інтерпайп Сталь

ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ - перший металургійний завод, побудований з нуля в Україні майже за півстоліття із загальним обсягом інвестицій 700 млн доларів.

ArcelorMittal

Діяльність ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» охоплює виробничий ланцюг від видобутку залізної руди до виготовлення готової металопродукції. В 2014 р. підприємство виробило 5,6 млн т чавуну, 6,3 млн т сталі і 5,6 млн т прокату.

Shell

«Шелл» працює в Україні, починаючи з 1992 року. Компанія веде свою діяльність у таких напрямках: геологорозвідка та видобуток вуглеводнів, маркетинг газу та паливно-мастильних матеріалів, а також будівництво та експлуатація мережі АЗС.

OKKO

Провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів. Компанія один із лідерів на ринку нафтопродуктів.

Наша ряба

Використання новітніх технологій, дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм під час виробництва та фасування, оперативна доставка курятини уже давно зробило ТМ "Наша Ряба" лідером серед українських брендів.

Укрзалізниця

Наразі компанія забезпечує 82 % вантажних і майже 50 % пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на континенті.

За час роботи ми отримали безліч відгуків

Відгуки про нас


НЕК УКРЕНЕРГО

Начальник Департаменту проектних робіт Светелік О.О.

Геодезичні роботи, що виконуються ТОВ «геотопів» відповідають чинним будівельним нормам і правилам і виконуються завжди в поставлені терміни
Відгук.PDF

Снегін І.П.

Директор ДТЕК Запорізька ТЕС

Наявність кваліфікованого персоналу, сучасне обладнання, оперативність і якість виконання поставлених завдань дозволяє рекомендувати ТОВ ГЕОТОП як надійного партнера.
Відгук.PDF

Дегтяренко С.М.

Директор ДТЕК Придніпровська ТЕС

ПАТ "ДТЕК" Дніпроенерго "висловлює подяку колективу ТОВ" геотопів "за своєчасне, якісне проведення інженерно-геодезичних робіт по вимірюванню обсягів вугілля на вугільному складі Придніпровської ТЕС.
Відгук.PDF