ТОВ Геотоп Дніпро

Цена на бурение скважин

Буровые скважины представляют собой один из видов горных выработок. Они были придуманы много лет назад, с целью добраться до земных недр при затрате сравнительно небольших усилий и минимальных объемах земляных работ. В любой области человеческой деятельности, в которой необходим точечный доступ вглубь земли, никак не обойтись без бурения.

Докладніше

Цены на изыскания

Работы по геодезии и инженерной геологии выполняются при проектировании и строительстве любых объектов, независимо от их категории, уровня ответственности или уникальности. Это единственные изыскания из многообразного набора различных инженерных исследований, без которых не обойтись, даже если объект капитального строительства – всего-навсего небольшой загородный дом.

Докладніше

Цена геодезии в Днепре

Ровные, без малейших перепадов высот земные участки, в природе практически не существуют. Это стало причиной того, что перед тем, как строить дом, автобан, метрополитен, возводить электропоры или прокладывать линии коммуникаций, необходимо заказать геодезию: комплексные специзыскания, позволяющие определить все особенности ландшафта на конкретной местности. Без проведения таких исследований, невозможно подготовить документы на согласования: техотчет инженеров-геодезистов является базовым для оформления строительства.

Докладніше

Цена геологии в Днепре

Присмотрев конкретный земучасток под возведение запланированной конструкции, будь то жилое строение, промышленный объект или линейное сооружение, важно знать все особенности геологического строения местности. Выяснить это сможет только комплексная геология. Однако нередко застройщики задаются вопросом: так ли важна эта услуга. К тому же, многих интересуют цены на геологические изыскания в Днепре − насколько экономически целесообразно заказать работу профессиональных инженеров-геологов.

Докладніше

Ми надаємо послуги з геодезії та геології у Дніпрі та Дніпропетровській області. Найчастіше клієнту для будівництва будинку доводиться замовляти інженерно-геологічні дослідження земельної ділянки в одній компанії, а геодезичні роботи в іншій. Це не зовсім зручно. Як мінімум, йде багато часу на пошук відповідної організації. Звернувшись до нас, ви можете замовити комплекс вишукувань для проектування та будівництва і за дуже вигідними цінами, тому що у нас працюють акційні програми. Усі роботи здійснюються кваліфікованими спеціалістами за допомогою сучасного обладнання.

Геодезичні роботи

Той, хто володіє земельною ділянкою, напевно, знає що таке "геодезичні пошуки" і в яких випадках необхідна допомога кваліфікованих фахівців. До таких випадків належать проектування та будівництво, визначення та відновлення меж земельної ділянки, пошук підземних комунікацій, підключення об'єкта до інженерних комунікацій, розробка ландшафтного дизайну тощо.

Найзатребуванішою геодезичною послугою є топографічна зйомка, яка може бути виконана в різних масштабах, залежно від того, для яких цілей вона виконується. Топозйомка виконується для:

 • проектування та будівництво;
 • ландшафтний дизайн;
 • підключення електричних мереж до будівлі або споруди тощо

Не менш популярною послугою є винесення кордонів ділянки у натуру. Такі роботи потрібно проводити перед купівлею/продажем земельного наділу, дарування, передачі у спадок, суперечках із сусідами щодо кордонів тощо. Також наша компанія виконує виконавчу геодезичну зйомку:

 • каналізації;
 • підземних комунікацій;
 • колон;
 • балок;
 • котлована;
 • водопроводу і т.д.

Також ми виконуємо такі геодезичні роботи:

 • нівелювання;
 • підрахунок обсягів земляних мас;
 • трасошукальні роботи;
 • розбивка осей будівель та споруд;
 • планово-висотна зйомка підкранових шляхів;
 • геодезичний моніторинг будівель та споруд;
 • визначення геодезичних координат джерел викидів тощо.

Всі геодезичні роботи проводяться в кілька етапів: підготовчий (геодезистами вивчаються архівні матеріали, складається договір, визначається точна вартість виконання робіт), польовий (проведення робіт безпосередньо на ділянці), камеральний (обробка отриманих результатів та складання картографічних матеріалів).

Інженерно-геологічні дослідження

Геологічні дослідження земельної ділянки є дуже важливими під час проектування, хоча багато хто з них нехтує, а потім стикається з такими проблемами як тріщини у стінах, перекіс вікон та дверних отворів, підтоплення тощо. Тому краще не заощаджувати на геологічних дослідженнях. До комплексу робіт включено:

 • виїзд геологів на ділянку;
 • буріння свердловин (кількість та глибина визначається залежно від того, яка будівля буде зведена на ділянці);
 • аналіз ґрунту в сертифікованій лабораторії;
 • складання інженерно-геологічного звіту.

Звіт може бути виданий у паперовому вигляді або на електронному носії. Ми проводимо інженерно-геологічні дослідження будь-якої складності.

Назва послугиЦіна
Тозйомка 1:500 з погодженнями у межах міста від 3000 грн
Винос меж ділянки у межах міста від 2000 грн
1 км топозйомка 1:500 з погодженнями у межах міста (приватний сектор) від 6000 грн
1 га топозйомка 1:500 з погодженнями у межах міста (пром. зона) від 8000 грн
Розбивка осей у межах міста (приватний сектор) від 3000 грн
Розбивка осей у межах міста (пром. об'єкт) від 5000 грн
Геологія з наданням звіту (1 метр буріння) від 350 грн
Буріння 2-х свердловин до 8 метрів від 5000 грн
Буріння 3-х свердловин від 10 метрів від 16000 грн

Замовивши в нашій компанії геологічні та геодезичні дослідження, ви заощадите час і отримаєте якісні геодезичні матеріали.

Напишіть відгук або запитайте

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та питання:


18.07.2018 09:58
baryshev-vv@utg.ua
цена нивелирования подкрановых путей Q=20 тн, 15 тн, 3,2 тн?
Геотоп Днепр
Добрый день! Для расчета стоимости необходима дополнительная информация: длина путей, ширина рельс, высота?
Вы также можете обратиться по номеру телефона на сайте, для детальной консультации.