ТОВ Геотоп Дніпро

Комплексні послуги

Только детальная геология грунта с изучением разреза и физико-химического состава образцов может ответить на вопросы о возможностях грунта. Лабораторная экспертиза образцов, которые будут перевозиться в герметически закрытых капсулах, сможет помочь составить хронологический прогноз о возможных деформациях участка. Ведь ни для кого не секрет, что даже малейший сдвиг на пару градусов может отразиться на стабильности конструкции.

Докладніше

Геологія

вишукування включають: буріння свердловин, лабораторний аналіз грунту і технічний звіт, що містить інформацію про властивості грунту, дає можливість правильно розрахувати майбутній фундамент.

Докладніше

Геодезія

супроводжує будівництво на всіх етапах: геодезія для проекту землеюстрою, топографічний план ділянки для проектування, підведення інженерних комунікацій до ділянки, визначення площі та меж ділянки

Докладніше

Аерофотозйомка

один із найефективніших методів отримання даних для складання карт та планів, цифрових моделей рельєфу, вимірювання площі та моніторингу полів за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Докладніше

Маркшейдерські роботи

Досвічені маркшейдери компанії виконують підрахунок об'ємів сировини на складах, при видобуванні, контроль розкривних робіт, контроль підземних будівельних робіт, закріплення опорної геодезичної мережі. Працюємо відповідно до технічних інструкцій та вимог законодавства.

Докладніше

Акции

Геодезические изыскания, которые выполняются мастерами фирмы ООО «Геотоп» могут применяться при проведении строительных или ремонтных работ. Однако они также осуществляются при проектировании. Также довольно востребована геодезия для ввода в эксплуатацию которая необходима при

Докладніше

Ми надаємо послуги з геодезії та геології у Дніпрі та Дніпропетровській області, чим може похвалитися не кожна геодезична компанія. Найчастіше клієнту для будівництва будинку доводиться замовляти інженерно-геологічні дослідження земельних ділянок в одній компанії, а геодезичні роботи в іншій. Це не зовсім зручно. Як мінімум, йде багато часу на пошук відповідної організації. Звернувшись до нас, ви можете замовити комплекс вишукувань для проектування та будівництва і за дуже вигідними цінами, тому що у нас працюють акційні програми. Усі роботи здійснюються кваліфікованими спеціалістами за допомогою сучасного обладнання.

Геодезичні роботи
Той, хто володіє земельною ділянкою напевно знає, що таке "геодезичні пошуки" і в яких випадках необхідна допомога кваліфікованих фахівців. До таких випадків належать проектування та будівництво, визначення та відновлення меж земельної ділянки, пошук підземних комунікацій, підключення об'єкта до інженерних комунікацій, розробка ландшафтного дизайну тощо.

Найбільш затребуваною геодезичною послугою є топографічна зйомка, яка може бути виконана в різних масштабах, залежно від того, для яких цілей вона виконується. Топозйомка виконується для:

проектування та будівництва;
ландшафтний дизайн;
підключення електричних мереж до будівлі чи споруди тощо.
Не менш популярною послугою є винесення кордонів ділянки у натуру. Такі роботи потрібно проводити перед купівлею/продажем земельного наділу, дарування, передачі у спадок, суперечках із сусідами щодо кордонів тощо. Також наша компанія виконує виконавчу геодезичну зйомку:

каналізації;
підземних комунікацій;
колон;
балок;
котловану;
водопроводу і т.д.
Також ми виконуємо такі геодезичні роботи:

нівелювання;
підрахунок обсягів земляних мас;
трасопошукові роботи;
розбивка осей будівель та споруд;
планово-висотна зйомка підкранових колій;
геодезичний моніторинг будівель та споруд;
визначення геодезичних координат джерел викидів тощо.
Усі геодезичні роботи проводяться у кілька етапів: підготовчий (геодезистами вивчаються архівні матеріали, складається договір, визначається точна вартість виконання робіт), польовий (проведення робіт безпосередньо на ділянці), камеральний (обробка отриманих результатів та складання картографічних матеріалів).

Інженерно-геологічні дослідження
Геологічні дослідження земельної ділянки є дуже важливими під час проектування, хоча багато хто з них нехтує, а потім стикається з такими проблемами як тріщини у стінах, перекіс вікон та дверних отворів, підтоплення тощо. Тому краще не заощаджувати на геологічних дослідженнях. До комплексу робіт включено:

виїзд геологів на ділянку;
буріння свердловин (кількість та глибина визначається залежно від того, яка будівля буде зведена на ділянці);
аналіз ґрунту в сертифікованій лабораторії;
складання науково-технічного звіту.
Звіт може бути виданий у паперовому вигляді чи електронному носії. Ми проводимо інженерно-геологічні дослідження будь-якої складності.

Замовивши в нашій компанії геологічні та геодезичні дослідження, ви заощадите час і отримаєте якісні матеріали для проектування.

Напишіть відгук або запитайте

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та питання: