ООО Геотоп Дніпро

Викопіювання ділянки являє собою план вашої земельної ділянки з усіма підземними і наземними комунікаціями і спорудами, парканами та іншими спорудами. Цей план складається за результатами топографо-геодезичної зйомки і оформляється у масштабі 1:500 (інколи 1:2000, 1:1000).

Викопіювання з плану замовляється в органах архітектури геодезичною організацією, яка має відповідні ліцензії та сертифікати. В архітектурі, власне і зберігається вся інформація про місцевість вашого району, міста або області. В органи архітектури інформація потрапляє шляхом передачі різними геодезичними організаціями матеріалів своїх власних вимірювань. Відомості про комунікаційні мережі наносяться за результатами виконавчої зйомки цих самих комунікацій відразу після їх будівництва.

Якщо після подачі запиту на інформацію про вашу ділянку, виявляється, що все гаразд, дані є і все начебто саме так як за фактом на місцевості, то геодезисти разом з отриманого викопіювання з плану виїжджають на місцевість і звіряють інформацію на викопіюванні за дійсним станом справ. Найчастіше проводять контрольні вимірювання окремих будівель або меж ділянки, щоб потім, наклавши отримані вимірювання на викопіювання земельної ділянки, визначити, чи немає зміщення за координатами. Це робиться, якщо зйомка була здійснена давно або невідомо ким конкретно, для контролю правильності розміщення плану в міській системі координат. Якщо все добре, дані збігаються, і, що викопіювання Дніпро, що факт говорять про одне й те ж, викопіювання ділянки видається на руки замовнику.

Буває так, що на місці вашої земельної ділянки в архівних кресленнях біла пляма. Ніхто і ніколи там не робив зйомку, або робив, але в архітектуру не здавав. Тоді для отримання викопіювання земельної ділянки буде необхідно зйомку все-таки, нарешті, виробити. На місцевість виїжджає бригада геодезистів, які високоточними приладами вимірюють все, що знаходиться на ділянці. Так само для викопіювання ділянки зйомці підлягають межі з сусідами і частина їх фасадів, для повноти картини про ситуацію на місцевості. Потім на вже наявні в архітектурі планшети (карти місцевості для зручності розбиті на аркуші 250 на 250 метрів) наноситься вся отримана інформація за допомогою умовних знаків і позначень.

Після завершення всіх етапів геодезичних робіт, для отримання викопіювання з плану, настає погоджувальний етап. Якщо архітектурних даних по вашій місцевості взагалі не було, то, можливо, потрібно буде узгодити розташування підземних мереж з їх безпосередніми власниками – комунальними службами. Представники служб звіряють отримане в результаті зйомки креслення зі своїми архівними даними і якщо потрібно наносять коригування.

Викопіювання з плану видається на руки геодезичної організації після ретельної перевірки інформації органами архітектури. Разом з відомостями про свою ділянку, ви отримуєте інформацію про місцевість, що оточує вас. Викопіювання з плану несе в собі інформацію про всі мережі, по ній ви можете зрозуміти чи є поблизу вашої ділянки газопровід, наприклад, або для підключення газу потрібно буде тягнути труби з сусідньої вулиці. З викопіювання можна отримати інформацію про висотні відмітки і рельєф місцевості, зорієнтуватися з максимальними перепадами висот на вашій ділянці, що дасть вам можливість вирішити, чи можливе на такому ухилі заплановане вами будівництво.

Фірма ТОВ «Геотоп» надає послуги з виконання викопіювання земельної ділянки практично у всіх регіонах України. Фахівці компанії «Геотоп» з радістю і уважністю дадуть відповідь на всі ваші питання відносно викопіювання ділянки, підрахують вартість робіт і оголосять терміни їх виконання.

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: