ООО Геотоп Дніпро

Топозйомка це своєрідний зашифрований умовними позначеннями точний знімок земельної ділянки. На топозйомці відображаються абсолютно всі об'єкти наземної і підземної інфраструктури, плюс за допомогою геоліній - горизонталей, відображається докладний рельєф місцевості. Топозйомка ділянки виконується, залежно від призначення зйомки, в різних масштабах. Причому, незважаючи на те, яким буде масштаб зйомки, по ній можна визначити абсолютно будь-який розмір, будь-то відстань між будинками або габарити складної технологічної конструкції. Для орієнтування в масштабі топозйомки на креслення наносяться хрести, це такі невеликі відрізки, які перетиаються, між ними на масштабній карті завжди 10 см. По них можна, без використання вимірювальних приладів, відразу визначити розміри об'єктів. Для цього потрібно спочатку зрозуміти, скільки ж в 10 см в масштабі карти буде метрів на місцевості. Якщо підрахувати то все просто :

  • для топозйомки земельної ділянки масштабу 1:500 це 50 м;
  • для 1:2000 - 200м;
  • для 1:1000-100 м і т. д.

Топозйомка земельної ділянки має на увазі під собою, крім зйомки видимих об'єктів місцевості, пошук геодезистами відповідей на питання, що стосуються постачання житлових і нежитлових будинків підземними і наземними мережами. У ході створення топозйомки, геодезисти задаються логічними питаннями взаємодії і розташування мереж. Наприклад, якщо в процесі топозйомки ділянки знайдене введення в будинок водопроводу, то логічно, що повинен бути і висновок з дому використаної води - каналізація. Таким чином, створена топозйомка земельної ділянки містить в собі повну інформацію про всі мережі, їх глибину закладення, матеріали і діаметри труб. Для того, щоб топозйомка ділянки була корисна не тільки для проектування нових будівель або доріг на рівні приватного проекту, а була легітимна і для надання в державні організації, які займаються наприклад, оформленням документів, що підтверджують власність на земельну ділянку або підключенням до міських комунікаційних мереж, вам напевно знадобиться топозйомка земельної ділянки з узгодженням в органах архітектури та печаткою «Придатно до прийняття проектних рішень». Ця печатка говорить про те, що топозйомка земельної ділянки виконана правильно, нанесена вся інформація є коректною і перевірена працівниками архітектури з використанням загальноміських архівів матеріалів, у яких зберігається інформація про мережі з самого їх будівництва.

Топозйомка Дніпро з печаткою «Придатно» дійсна протягом 1 року, за закінченням цього строку її потрібно оновлювати. Це обгрунтовано тим, що в умовах міста, будівництво відбувається безперервно, постійно будуються все нові і нові будівлі і споруди, до них прокладаються обслуговуючі мережі і всі ці зміни мають вноситися в архіви управління архітектури для подальшого коректного прийняття проектувальниками правильних рішень щодо розташування і типу об'єктів будівництва. Тому після закінчення року після узгодження топозйомки земельної ділянки, геодезисти, при необхідності оновлення друку, знову виїжджають на місцевість і перевіряють, чи не сталося за цей час змін. Потім готову топозйомку відносять до органу архітектури і там вона знову піддається ретельній перевірці. Все це для того, щоб ви були спокійні за правильність і достовірність наданих даних.

Геодезична компанія ТОВ "Геотоп" займається виконанням топозйомки на території всієї Дніпроої області. Ми співпрацюємо з великою кількістю проектних організацій і маємо досвід задоволення найрізноманітніших запитів замовників. В арсеналі нашої компанії високоточні вимірювальні прилади і досвід наших працівників. У сукупності ці факти дають нам можливість виконувати топозйомку земельної ділянки за найкоротші терміни і відповідати за кожну поставлену на зйомці точку своєю репутацією, створеної роками роботи.

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: