ООО Геотоп Дніпро

Топографія відноситься до точних наук, доволі популярних в наш час. Топографія місцевості може бути виконана за допомогою різних приладів і охоплювати досить велику територію. При цьому розрізняють наземну зйомку, супутникову та аерофотосъемку. Супутникова зйомка дає загальні результати. За її результатами можна скласти загальне уявлення про слабодослыджених територіях і створити дрібномасштабні топографічні карти. Використовуючи цю інформацію можна з'ясувати, які ділянки місцевості повинні бути досліджені більш детально. Аерофотозйомка надає більш докладні дані. Топографія та зйомка місцевості у цьому випадку виконується шляхом безперервного створення знімків в польоті. Наземна зйомка проводиться на порівняно невеликих ділянках землі. Топографія ділянки в даному випадку з'ясовується для вирішення конкретних практичних питань. Наземна зйомка може бути висотною, плановою або комбінованою. Висотна зйомка проводиться для того, щоб визначити висоту точок які характеризують певний об'єкт. Планова зйомка потрібна для визначення положення точок в горизонтальній площині. Топографія в Дніпрі найчастіше передбачає проведення комбінованої зйомки. Такий варіант найбільш прийнятний – він дає можливість оцінити об'єкт максимально повно, визначити його точне положення в просторі і зафіксувати це на папері.

Топографічні карти складаються досвідченими професіоналами для найрізноманітніших цілей і над цим працюють співробітники фірми ТОВ «Геотоп». Топографія місцевості визначається за допомогою різних приладів. У зв'язку з цим топографія і зйомка досить різноманітні. Існують: тахеометрична, теодолітна, буссольна, мензульна, стереотопографічна та інші види зйомок. Фахівці визначаються з приладами і методикою після ознайомлення з суттю проблеми. На вибір впливають багато факторів. Варто враховувати рельєф ділянки, розміри проектованої споруди, поставлене завдання, забудованість території, наявність рослинності або водойм і т. д. Топографія ділянки відображається на топографічних картах і планах. Вони розрізняються за масштабом: крупно-, середньо - і дрібномасштабні. Всі ці графічні зображення дуже важливі. Вони можуть застосовуватися і в повсякденному житті (автомобілістами або туристами), а також для вирішення конкретних завдань. Наприклад, при будівництві споруд або для навігації.

Сама топографія і зйомка на місцевості повинна здійснюватися тільки досвідченими професіоналами. Вони можуть коректно визначити необхідний знімальний метод, оцінити складність наявних умов, повідомити вартість робіт і тривалість їх виконання. Топографія місцевості в наш час визначається в основному перед початком зведення споруди. У великих населених пунктах наземна зйомка проводиться досить часто. Всі ці відомості згодом фіксуються у спеціальних реєстрах. Дані по зйомку можуть бути оформлені не тільки у вигляді топоплану. Нами створюється електронна версія. Також, при необхідності, у деяких випадках може бути створена тривимірна модель за результатами зйомки. Топографія ділянки в Дніпрі проводиться спільно з іншими топогеодезичними роботами. Фірма ТОВ «Геотоп» виконує також контрольно-виконавчу зйомку, винесення меж на місцевість, розбиття осей будівлі, подеревную зйомку, інженерно-геологічні роботи, побудову геодезичної мережі, фасадну зйомку, нівелювання, гідрографічну зйомку, побудова геопідоснови і багато іншого.

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: