ООО Геотоп Дніпро

Компанія ТОВ «Геотоп» надає послуги в області статичного зондування грунтів в місті Дніпро і по території всієї області. За виконанням такого типу послуг до нас звертаються як мешканці міста, так і великі підприємства.

Що таке статичне зондування?

Під визначенням розуміють найбільш ефективний метод дослідження грунту. Він відрізняється високою швидкістю проведення, економією часу і коштів. Домогтися цього вдалося за рахунок питомої динамічного опору грунту шляхом вдавлюють статичного навантаження. Через штангу питомий опір передається наконечнику. З урахуванням показників опору грунту можна без зусиль визначити властивості грунту по відношенню до глибини і площі, ступінь міцності і щільності грунтів насипного і намивного типу.

Види статичного зондування

З урахуванням грунту, зондування поділяють на:

 • Безперервне. Шляхом проштовхування зонда в щільність грунту з однією швидкістю. Інтервали в зануренні можливі лише для збільшення штанг.

 • Переривчасте. Проводиться шляхом опору грунту зануренню зонда, як з постійною швидкістю, так і з періодичною.

НЕОБХІДНІСТЬ ЗДІЙСНЕННЯ зондування

Ми рекомендуємо проводити випробування грунту методом статичного зондування в разі:

 1. Необхідності проведення досліджень в важкодоступній місцевості. Особливо це стосується споруд, що потребують ремонту, реконструкції;

 2. Якщо територія упорядкована, на відновлення ландшафту потрібно значну кількість сил і засобів;

 3. Поганого доступу до місцевості. Це стосується берегів водойм, густої лісосмуги;

 4. Необхідності провести роботи швидко і комплексно.

Як виконується послуга?

Для процедури використовуються невеликі пересувні пристрої. Глибина зондування залежить від конструкції апарату. Стандартний прилад має діаметр 36 мм, площа - 10 см2. Занурення зонда в свердловину відбувається з використанням штанг, довжиною 1 м. Вимірювальна система складається з підсилювача з датчиком, цифрового перетворювача і комп'ютера, куди виводяться результати визначення характеристик грунту. Під час випробування за увагу береться не тільки опір, але і сила тертя і парове тиск. Методи польових випробувань важко застосовні в грунті, де переважає глина і пісок.

Важливо! Статичне зондування регламентує ГОСТ 19912-2001, а також Європейський стандарт від 1977 року.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Замовляючи наші послуги, ви отримаєте:

 • Якісне та швидке виконання робіт. Підтвердженням цьому є позитивні відгуки людей, які довірили зондування Дніпро ТОВ «Геотоп»;

 • Ми працюємо по стандарту, згідно з яким доступні методи польових випробувань з динамічної або зі статичним навантаженням.

 • Використання в роботі інноваційного обладнання. Завдяки чому помилки в розрахунках з досліджень зведені до мінімуму;

 • Доступна цінова політика;

 • Безкоштовна консультація. Будь-який бажаючий може зателефонувати нам і задати питання з області геології або геодезії;

 • Можливість оформити замовлення на статичне зондування шляхом оформлення заявки.

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: