ООО Геотоп Дніпро

Геодезична фірма Дніпро ТОВ "Геотоп" вже більше 17 років надає свої послуги на території Дніпропетровської області. За цей час нашими фахівцями були проведені геодезичні роботи під час будівництва бетонного вузла «Майстер-ЗБК» у місті Дніпро, виконавча геодезична зйомка положення уступів на кар'єрі в місті Миколаїв, геодезичні роботи під час зведення электролитейного комплексу ТОВ «Дніпросталь» і т. д. Ми працюємо як з юридичними особами, так і з фізичними.

Що ми пропонуємо?

Широкий спектр послуг

Наша геодезична компанія Дніпро спеціалізується на виконанні геодезичних і геологічних робіт у Дніпрі та Дніпропетровській області. Нашими послугами можуть скористатися як жителі обласного центру, так і жителі маленьких населених пунктів. Наші спеціалісти з радістю виїдуть до вас на ділянку для проведення всіх необхідних геологічних і геодезичних робіт. У компанії ТОВ "Геотоп" ви можете замовити як комплекс необхідних досліджень, наприклад, комплекс вишукувань для проектування, так і окремі послуги (винесення в натуру, подеревну геодезичну зйомку, підрахунок обсягів земляних робіт, нівелювання і так далі).

Якісне виконання робіт

Всі, хто звертався в нашу геодезичну організацію ТОВ "Геотоп" залишилися задоволені роботою наших геологів і геодезистів, так як наші фахівці виконують вишукування якісно. Ми беремо на себе відповідальність за всі виконані нами геодезичні та геологічні вишукування, тому виконуємо все "на совість". До того ж використання в роботі інноваційного обладнання дозволяє знизити помилки при вимірюваннях до мінімуму.

Безкоштовна консультація фахівця

Безкоштовна консультація фахівця - це ще одна з наших переваг. Ви можете зателефонувати нашим фахівцям за телефонами, вказаними на сайті, і задати питання по геодезії або геології. Ми надамо вам всю необхідну інформацію щодо проведення робіт і зорієнтуємо щодо вартості виконання робіт. Також у вас є можливість відправити заявку на отримання безкоштовної консультації. Для цього необхідно заповнити форму внизу сторінки нашого сайту. У відповідному полі введіть свій номер телефону, час, коли вам зручно буде обговорити питання, що цікавить вас.

Можливість оформити заявку на проведення робіт зручним для вас способом

Оформити заявку на проведення необхідних робіт на вашій земельній ділянці ви можете декількома способами:

 • зателефонуйте нам за телефоном 0567671237 або іншим, що вказані на сайті;
 • напишіть лист на нашу електронну пошту dp@geotop.com.ua;
 • напишіть фахівцеві в чаті;
 • скористайтеся зворотним дзвінком. Достатньо залишити свої контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Що Ви отримуєте в результаті проведення робіт?

У нас є вся необхідна дозвільна документація на проведення топографо-геодезичних робіт та інженерно-геологічних вишукувань. За підсумками проведення робіт ви отримуєте картографічні матеріали (карти, схеми, плани), техзвіт. Документацію, яку ми надаємо, ви можете також використовувати в суді. Приміром, якщо виникло спірне питання з приводу меж земельної ділянки з власниками суміжних земельних ділянок.

Звертайтеся в нашу геодезичну компанію ТОВ "Геотоп"! Будемо раді співпраці!

Також Ви можете звернутися:

 • Запоріжжя
  вул. Богдана Хмельницького,12
  050-932-73-39
 • Харків
  вул. Гоголя, 7
  050-932-73-39
 • Кам'янське
  вул. Героїв АТО, 7-б
  050-932-73-39
 • Полтава
  вул. Пушкіна,40
  050-932-73-39
 • Кропивницький
  вул. Пашутінська,57
  050-932-73-39
 • Миколаїв
  вул. Бузника,5
  051-271-04-90
  050-932-73-39

Наші рекомендації

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: