ООО Геотоп Дніпро

Аерофотозйомка

один з найефективніших методів отримання даних для складання карт і планів, цифрових моделей рельєфу, вимірювання площі і моніторингу полів за допомогою безпілотних літальних апаратів

Детальніше

Акції

Геодезичні дослідження, які виконуються майстрами фірми ТОВ «Геотоп» можуть застосовуватися при проведенні будівельних або ремонтних робіт. Однак вони також здійснюються при проектуванні. Також досить затребувана геодезія для введення в експлуатацію яка необхідна при

Детальніше

Геодезія

супроводжує будівництво на всіх етапах: топографічний план ділянки необхідний для дозволу на будівництво, підведення інженерних комунікацій до ділянки, визначення площі і меж ділянки

Детальніше

Геологія

вишукування, які включають в себе буріння свердловин, лабораторний аналіз грунту і технічний звіт, що містить інформацію про властивості грунту, дає можливість правильно розрахувати майбутній фундамент

Детальніше

Комплексні послуги

Тільки детальна геологія грунту з вивченням розрізу і фізико-хімічного складу зразків може відповісти на питання про можливості грунту. І тільки лабораторна експертиза зразків, які будуть перевозитися в герметично закритих капсулах, зможе допомогти скласти хронологічний прогноз про можливі деформації ділянки. Адже ні для кого не секрет, що навіть найменший зсув на пару градусів може відбитися на стабільності конструкції.

Детальніше

Маркшейдерські роботи

Кваліфіковані маркшейдери компанії виконують підрахунок обсягів сировини на складах, розбивку проектних осей, контролювання розкривних робіт, підготовку звітних гірничо-геологічних документів, контроль підземних будівельних робіт і т.д. відповідно до технологій, для забезпечення якісного та проведеного вчасно контролю

Детальніше

Ми надаємо послуги з геодезії і геології у Дніпрі та Дніпропетровській області, чим може похвалитися не кожна геодезична компанія. Найчастіше клієнту для будівництва будинку доводиться замовляти інженерно-геологічні дослідження земельної ділянки в одній компанії, а геодезичні роботи в іншій. Це не зовсім зручно. Як мінімум, витрачаєш багато часу на пошук відповідної організації. Звернувшись до нас ви можете замовити комплекс вишукувань для проектування і будівництва і за дуже вигідними цінами, так як у нас працюють акційні програми. Всі роботи проводяться кваліфікованими фахівцями за допомогою сучасного обладнання.

Геодезичні роботи

Той, хто володіє земельною ділянкою напевно знає що таке "геодезичні вишукування" і в яких випадках необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів. До таких випадків відносяться проектування і будівництво, визначення та відновлення меж земельної ділянки, пошук підземних комунікацій, підключення об'єкта до інженерних комунікацій, розробка ландшафтного дизайну і т. д.

Найбільш затребуваною геодезичної послугою є топографічна зйомка, яка може бути виконана в різних масштабах, в залежності від того, для яких цілей вона виконується. Топозйомка виконується для:

 • проектування і будівництва;
 • ландшафтного дизайну;
 • підключення електричних мереж до будівлі або споруди і т. д.

Не менш популярною послугою є винесення меж ділянки в натуру. Такі роботи потрібно проводити перед купівлею/продажем земельної ділянки, даруванням, передачею у спадок, суперечках з сусідами з приводу кордонів і т. д. Також наша компанія виконує виконавчу геодезичну зйомку:

 • каналізації;
 • підземних комунікацій;
 • колон;
 • баллок;
 • котловану;
 • водопроводу і т. д.

Також ми виконуємо такі геодезичні роботи:

 • нівелювання;
 • підрахунок обсягів земляних мас;
 • трасопошукові роботи;
 • розбивку осей будівель та споруд;
 • планово-висотну зйомку підкранових колій;
 • геодезичний моніторинг будівель і споруд;
 • визначення геодезичних координат джерел викидів і т. д.

Усі геодезичні роботи проводяться в кілька етапів: підготовчий (геодезистами вивчаються архівні матеріали, складається договір, визначається точна вартість виконання робіт), польовий (проведення робіт безпосередньо на самій ділянці), камеральний (обробка отриманих результатів та складання картографічних матеріалів).

Інженерно-геологічні вишукування

Геологічні дослідження земельної ділянки є дуже важливими під час проектування, хоча багато хто ними нехтують, а потім стикаються з такими проблемами як тріщини в стінах, перекіс вікон і дверних прорізів, підтоплення і т. д. Тому краще не економити на геологічних вишукуваннях. В комплекс робіт включені:

 • виїзд геологів на ділянку;
 • буріння свердловин (кількість і глибина визначається в залежності від того, як будинок буде зведено на ділянці);
 • аналіз грунту в сертифікованій лабораторії;
 • складання науково-технічного звіту.

Звіт може бути виданий у паперовому вигляді або на електронному носії. Ми проводимо інженерно-геологічні вишукування будь-якої складності.

Замовивши в нашій компанії геологічні і геодезичні вишукування ви заощадите час і отримаєте якісні матеріали для проектування.

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: