ООО Геотоп Дніпро

Нівелювання Дніпро є одним із різновидів геодезичних робіт, які виконуються в межах обраної місцевості. Такі роботи мають на меті визначення реальних координат різноманітних об’єктів та використання цих даних для проведення подальших робіт. Нівелювання виконується за допомогою нівеліру та базується на визначенні різниці висот між двома точками земної поверхні. Частіш за все цю цифру називають перевищенням. Це дуже зручно, бо ці данні можна використовувати для контролю будь-якого об’єкту. Наприклад, доволі часто при проведенні будівництва, або на великих промислових об’єктах виконується геодезичне нівелювання підкранових колій. Таким чином, спеціалісти отримують дані про відповідність положення цих шляхів запланованому варіанту та можуть прийняти відповідні дії. Доволі часто такі спостереження дозволяють уникнути виникнення та розвитку аварійної ситуації.

Нівелювання у Дніпрі може бути декількох типів в залежності від приборів, завдяки яким вони виконуються. Частіш за все застосовуються наступні види нівелювання:

  1. Тригонометричне нівелювання. Основний принцип полягає у використанні нахилу візирного променя. Для цього використовується теодоліт.
  2. Геометричне нівелювання. Основний принцип заснований на використанні горизонтальності візирного променя. Цей вид нівелювання виконується безпосередньо за допомогою нівеліру.
  3. Гідростатичне нівелювання. Засновано на принципі вирівнювання рідини у сполучних ємностях. Тобто, для цього потрібні водні рівні.

Також є ще декілька різновидів, але таке геодезичне нівелювання частіш за все виконується у досить специфічних умовах та для рішення спеціальних задач, тому воно не дуже поширене. Слід пам’ятати про те, що всі ці прибори можуть давати інструментальну похибку. Цю можливість варто враховувати, та своєчасно прийняти усі необхідні заходи, аби не допустити цього. Співробітники фірми ООО «Геотоп» є фахівцями в області топографо-геодезичних досліджень і доволі часто виконують такий вид робіт, як нівелювання.

Розглянемо більш детально, для рішення яких питань потрібне геодезичне нівелювання. По-перше, це монтаж обладнання, яке має значні габарити, або монтаж металоконструкцій. Без спеціальної техніки неможливо визначити, наскільки точно виконані всі необхідні роботи, та неможливо знайти помилку. По-друге, воно потрібне при виконанні архітектурних робіт, чи при роботі з фасадом будівлі. Таким чином вдається не тільки визначити кількість потрібного матеріалу, а й спланувати всі необхідні роботи. Також цей вид досліджень потрібен при прокладанні нового трубопроводу, або для перевірки ремонтних робіт, які виконуються для вже існуючої комунікаційної системи. По-третє, геодезичне нівелювання фундаментів, яке виконується при будівництві споруди. Таким чином будівельники мають можливість визначити наскільки якісно та точно створено фундамент та своєчасно виправити усі помилки. Для існуючих споруд також проводиться нівелювання, особливо в тому разі, якщо є підстави думати, що будівля потроху деформується (наприклад, відбулося підтоплення території або зсув ґрунтів). Також існують і інші питання, які можна вирішити за допомогою геодезичного нівелювання, і більш детально про це Ви можете дізнатися у наших співробітників.

Окрім того, для виконання максимально точних робіт, наші фахівці застосовують лазерні рівні. Вони допомагають отримати максимально точні данні з мінімальною похибкою за дуже короткий проміжок часу. Таким чином, геодезичне нівелювання в нашій фірмі виконується швидко та дуже якісно.

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: