ООО Геотоп Дніпро

Інженерно-геологічні вишукування

В епоху сучасного будівництва неможливо обійтися без інженерно-геологічних досліджень ділянки майбутнього будівництва, адже якісні інженерно-геологічні вишукування – запорука довговічності і стабільності майбутньої споруди. Відсутність подібних досліджень веде за собою деформації та руйнування будівлі, у доказ, служить приклад з Пізанською вежею в Італії, де споруда була здійснена на дуже неоднорідні грунти без урахування їх властивостей, що призвело до загальновідомих наслідків. Саме в нашій компанії Ви зможете знайти якісне виконання інженерно-геологічних послуг.

Детальніше

Аналіз грунту

Найголовнішою ознакою, що визначає цінність земель сільськогосподарського призначення, є їх родючість ґрунтів. Важливою характеристикою родючості вважається і для земельних ділянок, на яких планується вести присадибне господарство (дачі, прибудинкова територія котеджів). Тому перед придбанням землі під будівництво заміського будинку бажано заздалегідь поцікавитися не тільки про те, який аналіз ґрунту в плані його придатності для будівельної діяльності, але і зробити аналіз ґрунту на родючість, а аналіз грунту під фундамент.

Детальніше

Буріння свердловин

Шнекове буріння свердловин є одним із різновидів обертального способу буріння - способу, при якому поглиблення забою свердловини забезпечується за рахунок руйнування гірських порід, що обертається буровим наконечником, що надає дроблять, стирається або зрізаючий вплив. Буровий інструмент шнекового типу був розроблений для буріння свердловин в грунтах осадового генезису, які не володіють великою міцністю.

Детальніше

Буріння свердловин на воду

Детальніше

Буріння свердловин на газ

Спільні дослідження, проведені українськими та німецькими вченими, підтвердили наявність величезних покладів нафти і газу на території України. В даний час проводиться активна геологічна розвідка для підтвердження наявності покладів вуглеводневої сировини (нафти і газу) і для його подальшого видобутку.

Детальніше

Буріння свердловин під палі

Будь-який вид будівельних робіт проводиться за певним шаблоном або алгоритму. Зведення будівлі певної конструкції передбачає поетапне проходження всіх підготовчих ступенів для забезпечення максимально тривалої безпечної експлуатації збудованого об'єкта. Це детальний моніторинг структури грунту, визначення найбільш доречного типу фундаменту і ступінь екологічної безпеки. Після проходження всіх етапів підготовки приступають до безпосереднього здійснення будівництва.

Детальніше

Буріння свердловин ціна

Свердловини є один з видів гірничих виробок. Вони були придумані багато років тому, з метою дістатися до земних надр при витраті порівняно невеликих зусиль і мінімальних обсягах земляних робіт. У будь-якій області людської діяльності, в якій необхідний точковий доступ вглиб землі, ніяк не обійтися без буріння. Глибини буріння свердловин і ціна на них, відповідно, можуть дуже сильно відрізнятися. Найдрібніші свердловини можуть не досягати і десяти метрів. Але в необхідних випадках буріння можливо на глибину більше десяти кілометрів.

Детальніше

Геологічні вишукування у Дніпрі

Наша компанія надає інженерно-геологічні вишукування у Дніпрі. Наші фахівці є сертифікованими, мають всі необхідні дозволи на надання геологічних послуг та компетентні у всіх питаннях данного виду діяльності, наприклад - геологічних вишукувань

Детальніше

Геологія ділянки у Дніпрі

Ґрунт скрізь різний. В одних місцях він сприятливий для будівництва, в інших зовсім не призначений для зведення конструкцій. Наприклад, Кіровська місцевість болотиста, і будівництво в такому районі можлива тільки на гвинтових палях. В деяких випадках в залежності від типу грунту вибираються різні види підстави. Грає роль і глибина залягання грунтових вод.

Детальніше

Дослідження геології ділянки

Підготовка проекту для будівництва інженерної споруди або, тим більше, комплексу будівель і споруд - це складна і відповідальна задача. І важливе значення в цій справі має правильність дослідження геології ділянки, призначеної під забудову. Якщо Ви, як забудовник або проектувальник, зацікавлені в отриманні якісного і повного висновку про придатність наміченого ділянки, важливі особливості його геології, то фірма ТОВ «Геотоп» в необхідний термін може виконати весь комплекс досліджень з інженерної геології.

Детальніше

Лабораторні дослідження ґрунту

Хімічний аналіз як частина геологічних вишукувань - це розуміння повної хімічної формули, у тому числі і за змістом органіки, за хімічним складом ґрунтових вод і можливістю ґрунту до ущільнення. Показники в звітах з геології - це не тільки креслення платформи в розрізі, це, перш за все, правильно розписаний склад, що визначається за допомогою складних випробувань на дуже точному і дорогому обладнанні.

Детальніше

Послуги інженера-геолога

Комплексні вишукування для будівництва передбачають обов'язкове проведення геології ділянки. Ці заходи неодмінно повинні бути включені в програму будь-якого будівництва, незалежно від того, яку споруду чи будову планують зводити. Тільки інженер-геолог, професійно виконавши необхідні роботи, може повідомити про доцільність будівництва певного об'єкта на обраній ділянці землі. Інформація про геологічну будову місцевості, фізико-механічні особливості грунту, рівні залягання підземних вод та її хімсклад, яку надасть інженер-геолог, потрібно і для правильного розрахунку фундаменту.

Детальніше

Призначення бурових робіт

Основним методом сучасної геології, за допомогою якого вдається отримувати найбільш повну і точну фактичну інформацію про підземному будову земної кори, служить буріння свердловин. Крім геологічної розвідки, існує ще досить багато завдань, в процесі вирішення яких також потрібне проведення бурових робіт. Свердловина - це один з видів гірничо-геологічних виробок, який представляє собою циліндричну виїмку з глибиною, багаторазово перевищує площу її поперечного перерізу. Орієнтація свердловини - найчастіше, вертикальна. Але бувають і ситуації, коли проводиться буріння з нахилом, буріння в горизонтальному напрямку, а також буріння із змінним по глибині профілем свердловини.

Детальніше

Ґрунт скрізь різний. В одних місцях він сприятливий для будівництва, в інших зовсім не призначений для зведення конструкцій. Наприклад, Кіровська місцевість болотиста, і будівництво в такому районі можлива тільки на гвинтових палях. В деяких випадках в залежності від типу грунту вибираються різні види підстави. Грає роль і глибина залягання грунтових вод.

Іноді власники земельних ділянок покладаються на випадок або на досвід сусідів, які вже вишикувалися  і давно експлуатують нову будівлю. Але така непередбачливість може дорого обійтися вже після будівництва. Самий надійний і правильний варіант – будувати будинок на тому місці, де проведені геологічні вишукування.

Стадія проектування повинна найтіснішим чином стикатися з даними геологічних досліджень. Велика помилка, яку допускають багато землевласники, – це згода на типовий проект, який запропонував забудовник. Так, типовий проект має місце бути, але фундамент під нього повинен проектуватися окремо з урахуванням індивідуальних геологічних особливостей ділянки. А якщо в проект вже закладено фундамент, то значить, проведення вишукувань не передбачається. Такий будинок може бути зручним і функціональним, але зовсім не довговічним.

На вибір типу фундаменту впливає безліч факторів. Особливо сильно вплив геологічних характеристик території – хімічний склад і вид ґрунт, ступінь його промерзання, рівень грунтових вод та інше. Параметри майбутньої будови, хоч і меншою мірою, але також враховуються. Особливо впливає кількість поверхів. Адже від цього залежить ступінь навантаження конструкції.

Інженерна геологія ділянки кілька збільшить фінансові витрати на будівництво. Однак ці витрати окуплять себе. Адже якщо побудувати будинок без урахування геологічних особливостей і надалі воно потягне на додаткові витрати, і доведеться вдаватися до комплексних досліджень для виявлення причини, і на усунення деформацій.

У ході буріння свердловин наші фахівці беруть  зразки грунтових вод, які пройдуть дослідження в лабораторних умовах на хімічний склад.

В нашому Дніпровському офісі геологію ділянки виконують інженери-геологи з відповідною кваліфікацією і досвідом. При наявності спеціального бурового обладнання і приладів вони грамотно розроблять послідовність дій, виберуть правильні місця для буріння свердловин і точно проведуть лабораторні тести. В результаті такої трудомісткої роботи складається розгорнутий технічний звіт з рекомендаціями на підставі отриманих даних. Відповідальний підхід геодезистів до роботи зможе гарантувати правильність проекту і його реалізації з точки зору геології.

При замовленні геології ділянки в межах Дніпропетровського району - топографічна зйомка ділянки у подарунок!

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: