ООО Геотоп Дніпро

Викопіювання

У Ваші плани входить будівництво житлового будинку на землі, якою ви володієте? Тоді необхідна копія плану земельної ділянки. Будувати житло потрібно по проекту, а проект виготовляють, керуючись технічним завданням. Для складання техзавдання на проектування і потрібна копія плану земельної ділянки. Викопіювання виготовляють різного масштабу. Для вивчення геології району і будівельних робіт застосовують викопіювання масштабу 1:500.

Детальніше

Викопіювання в Дніпрі

Викопіювання з плану видається на руки геодезичної організації після ретельної перевірки інформації органами архітектури. Разом з відомостями про свою ділянку, ви отримуєте інформацію про місцевість, що оточує вас. Викопіювання з плану несе в собі інформацію про всі мережі, по ній ви можете зрозуміти чи є поблизу вашої ділянки газопровід, наприклад, або для підключення газу потрібно буде тягнути труби з сусідньої вулиці. З викопіювання можна отримати інформацію про висотні відмітки і рельєф місцевості, зорієнтуватися з максимальними перепадами висот на вашій ділянці, що дасть вам можливість вирішити, чи можливе на такому ухилі заплановане вами будівництво.

Детальніше

Винесення в натуру у Дніпрі

Коли людина вступає в права володіння землею, може виникнути ряд питань і проблемних моментів. Особливо це стосується меж земельної ділянки та відносин з суміжними землевласниками. Вирішити питання з сусідами щодо межування території допоможе винесення меж ділянки.

Детальніше

Винесення ділянки в натуру

Для власників земельних ділянок досить важливо знати, де знаходиться реальна межа їх території. На перший погляд це питання здається не особливо істотним, оскільки більшість людей вважають, що вони мають точну інформацію про місцезнаходження межи. Однак якщо межа Вашої території не позначена межовими знаками, виставленими фахівцями, то велика ймовірність того, що межа може бути зрушена, причому іноді досить сильно. Як це відбувається? Найчастіше така ситуація має місце в тому разі, якщо при встановленні межових знаків не було зведено огорожу. Поступово межові знаки губляться або ламаються, і вже не можна точно з'ясувати, де вони були розташовані.

Детальніше

Винесення меж ділянки

Коли людина вступає в права володіння землею, може виникнути ряд питань і проблемних моментів. Особливо це стосується меж земельної ділянки та відносин з суміжними землевласниками. Вирішити питання з сусідами щодо межування території допоможе винесення меж ділянки.

Детальніше

Гідрографічна зйомка водойми

Гідрографічна зйомка - це роботи, що проводяться на водоймі для визначення меж глибин, рельєфу та інших характеристик поверхні дна. Для проведення гідрографічної зйомки потрібно використовувати дуже складне і дороге обладнання, Крім того, кваліфікація фахівців повинна бути підтверджена дипломом про закінчення вищої освіти і відповідної сертифікатами і ліцензіями.

Детальніше

Геодезія і картографія

Напевно, найвідомішими і широко поширеними видами робіт в такій сфері як геодезія і картографія (та й, мабуть, в сфері інженерних вишукувань в цілому) можна вважати топографічну або геодезичну зйомку.

Детальніше

Геодезія в Дніпрі і області

З необхідністю проведення на своїх земельних ділянках інженерно-геодезичних вишукувань і, зокрема, геодезії часто стикаються не тільки підприємства, а й приватні особи. До послуг геодезії в Дніпрі і Дніпропетровській області вдаються в таких поширених ситуаціях:

Детальніше

Геодезія ділянки у Дніпрі

Геодезія ділянки – багатопрофільне поняття. Але вона зводиться до вимірів різного характеру на місцевості. Саме вони лягають в основу будь-якої геодезичної процедури. А далі залишається тільки провести обчислення на підставі цих вимірювань.

Детальніше

Геодезія під сонячні електростанції і батареї

Сонячні батареї - це найдешевший, практичний і екологічний спосіб отримання електрики. Сонячна батарея буде давати безкоштовне освітлення та опалення всьому будинку багато десятиліть, а при правильних розрахунках - ще й додатковий дохід, але при цьому в облаштування сонячної електростанції доведеться вкластися всього один раз.

Детальніше

Геодезичні роботи у Дніпрі

Ще немає навіть котловану будови, а фахівець вже тут, виконує геодезичні роботи. Вивчає рельєф, обчислює розташування будівель. Зйомка виконується шляхом прив'язки до існуючої геодезичної мережі. GPS обладнання відшукає геодезичний знак навіть у тому випадку, якщо він присипаний землею.

Детальніше

Геодезична зйомка

Ми з задоволенням виконаємо для вас геологічні вишукування в Дніпрі. Інженерно-геологічні вишукування для житлового будівництва, для будівництва котеджів, геологічні вишукування для промислових об'єктів, для траси комунікацій, шурфи під палі і фундамент, аналіз ґрунту в лабораторії.

Детальніше

Нівелювання

Такі роботи мають на меті визначення реальних координат різноманітних об'єктів та використання цих даних для проведення подальших робіт. Нівелювання виконується за допомогою нівеліру та базується на визначенні різниці висот між двома точками земної поверхні. Частіш за все цю цифру називають перевищенням. Це дуже зручно, бо ці данні можна використовувати для контролю будь-якого об’єкту. Наприклад, доволі часто при проведенні будівництва, або на великих промислових об’єктах виконується геодезичне нівелювання підкранових колій. Таким чином, спеціалісти отримують дані про відповідність положення цих шляхів запланованому варіанту та можуть прийняти відповідні дії. Доволі часто такі спостереження дозволяють уникнути виникнення та розвитку аварійної ситуації.

Детальніше

Нівелювання підкранових колій

Запобігти аваріям підйомних кранів і допомогає нівелювання підкранових колій. Робота підйомного крану, його постійне пересування по коліям з вантажем призводить до зміни параметрів колій. Рейка може просісти, величина пружного просідання під колесами може перевищити граничнодопустиму величину, наведену в проекті, буде перевищен ухил колії, приведений в паспорті.

Детальніше

Ситуаційний план

Доволі часто в наш час виникає необхідність у розташуванні додаткових електроустановок. Існує ряд постанов, які регулюють юридичний бік цього питання. Будь-які існуючі або запроектовані електроустановки можуть бути підключені до існуючих електростанцій лише тоді, коли у власника є пакет відповідних документів. До нього обов'язково входять заява на підключення; документи, які підтверджують право володіння електроустановкою, або ділянкою, на якій вона буде встановлена

Детальніше

Ситуаційний план у Дніпрі

Ситуаційний план земельної ділянки - це складний документ з точки зору наповнення. Для безкоштовної консультації і замовлення, телефонуйте ☎️ 050-932-73-39.

Детальніше

Топографічна зйомка

Топографічний масштаб 1:500 відноситься до великих (масштаб 1:500: 1см карти дорівнює 5м на місцевості), які в основному використовуються для потреб будівництва. Існують також карти дрібного і середнього масштабу, однак, вони в основному застосовуються для планування великих об'єктів (автодоріг, залізничних колій, мікрорайонів тощо). Також вони можуть застосовуватися для навігації або планування розміщення гірничодобувних комплексів.

Детальніше

Топографічна зйомка ділянки

Топографічна зйомка ділянки може знадобитися для різних цілей. Найчастіше наші клієнти звертаються до нас за наданням даної послуги для отримання дозволу на проектування та будівництво будівлі або споруди на певній території. Але цим цільове призначення даних геодезичних робіт не обмежується. Такий важливий документ, як топографічний план може знадобитися для підключення електрики, водопроводу або ж газопроводу до об'єкту. Даний документ у такому випадку буде служити основою для створення викопіювання і ситуаційного плану, які вам необхідно буде надати у відповідні організації.

Детальніше

Топографія у Дніпрі

Топографія відноситься до точних наук, доволі популярних в наш час. Топографія місцевості може бути виконана за допомогою різних приладів і охоплювати досить велику територію. При цьому розрізняють наземну зйомку, супутникову та аерофотосъемку. Супутникова зйомка дає загальні результати. За її результатами можна скласти загальне уявлення про слабодослыджених територіях і створити дрібномасштабні топографічні карти.

Детальніше

Топозйомка у Дніпрі

Топозйомка це своєрідний зашифрований умовними позначеннями точний знімок земельної ділянки. На топозйомці відображаються абсолютно всі об'єкти наземної і підземної інфраструктури, плюс за допомогою геоліній - горизонталей, відображається докладний рельєф місцевості. Топозйомка ділянки виконується, залежно від призначення зйомки, в різних масштабах.

Детальніше

Топозйомки

Як було згадано вище топографія знаходить своє застосування в побудові топографічних карт і/або планів, вони відрізняються масштабом і відповідно детальністю відображення предметів, які знаходяться на даній ділянці, тобто топографічний план масштабу декілька більше ніж карта. Таким чином план масштабу 1:5 000 буде мати більший масштаб ніж карта масштабу 1: 500 000, і так само план буде мати більш докладний і точний опис ділянки і буде практичніший при роботі з дрібними об'єктами на плані (наприклад, при проектуванні будівель або при кадастровій зйомці).

Детальніше

Узгодження плану земельної ділянки

Правильне юридичне оформлення земельної ділянки і зважений підхід до будь-яких робіт на ньому, чи то будівництво, чи реконструкція - запорука ефективності і гарантія приємного результату. Саме тому будь-які роботи на ділянці завжди починаються з топографічної зйомки і створення топографічного плану. Але це ще не все, підсумковий документ необхідно узгодити в низці контролюючих органів для того, щоб попередити будь-які можливі питання з їх боку. Як і для чого проводиться процедура погодження, який час вона може займати і, найголовніше, повний список інстанцій для узгодження топографічного плану земельної ділянки в Дніпропетровській області та місті Дніпрі.

Детальніше

Навіщо потрібні послуги по геодезії приватним особам?

З необхідністю проведення на своїх земельних ділянках інженерно-геодезичних вишукувань часто стикаються не тільки підприємства, а й приватні особи. До послуг геодезії в Дніпрі і Дніпропетровській області вдаються в таких поширених ситуаціях:

 • Необхідно підготувати документацію ділянки при занесенні його до державного кадастр і оформленні права власності або оренди.
 • Треба уточнити кордон своїх земельних володінь, якщо виникли сумніви в правильності їх позначення на місцевості.
 • З'явилося бажання почати будівництво будинку або інших будівель, провести реконструкцію будинку (прилаштовуванням кімнат, підведення газопроводу або інших комунікацій).
 • Прийшов час для введення побудованого будинку в експлуатацію.

Види інженерно-геодезичних робіт та завдання, що вирішуються за допомогою геодезії

Серед найбільш популярних робіт в сфері геодезії можна виділити:

 • Топографічну зйомку. Під зйомкою в геодезії розуміють проведення комплексу топогеодезичних вимірювань з метою побудови геодезичного плану - горизонтальної проекції ділянки землі із зображенням об'єктів, що цікавлять, розташованих в його межах. Проводиться зйомка, з використанням відповідних вимірювальних приладів і пристосувань.
 • Геодезичну розбивочну (розмічувальну) роботу. Розбивка або винесення проекту на місцевість - це сполучна ланка між проектними та будівельними роботами. В процесі розбивки робоча проектна документація будівельного об'єкта переноситься на місцевість, обрану в якості будівельного майданчика. Кожна характерна точка проектованого споруди (кути будівель, колони і т. Д.) Точно відзначається репером, фіксується її висота. Намічають основні та другорядні осі будівлі. Визначення «разбивочная» стало використовуватися для цього виду геодезії, завдяки тому, що при даному виді робіт будмайданчик як би ділиться (розбивається) на дрібні ділянки, відповідно до архітектурними і конструктивними елементами об'єкта, який буде на ній будуватися.
 • Виконавчу геодезію. Виконавча геодезія необхідна після завершення кожного циклу будівельних робіт. Виконавча документація (креслення і плани) є однією зі складових пакету документів, необхідного для оформлення введення побудованого будинку або іншого об'єкта (трубопроводу, дороги, мости) в експлуатацію. Мета виконавчої геодезії - відобразити на папері фактичний стан речей, щоб зрозуміти, наскільки воно відповідає проекту та нормативних правил. В інтересах дотримання необхідної якості будівництва, виконавча геодезія замовляється неодноразово, по завершенні важливих його стадій (геодезія котловану під фундамент, геодезія інженерних комунікацій). Виконавча зйомка, виконана в масштабі, дозволяє замовнику контролювати якість окремих, невеликих елементів споруди. До матеріалів виконавчої геодезії висувають високі вимоги в плані допустимої похибки. Це пояснюється продиктованих точності вимірювань діючими технічними нормативами.
 • Моніторингову геодезію. В ході експлуатації будівель і інших інженерних споруд завжди є ймовірність їх деформації внаслідок нерівномірного осідання, дефектів будівельних конструкцій. Регулярні, з довільною періодичністю, геодезичні вимірювання, що фіксують динаміку відхилення елементів споруди від початкового положення, називаються деформаційних інженерно-геодезичних моніторингом. Таким чином, геодезія полегшує технічний контроль стану будівельних об'єктів.

ЗАВДАННЯ І СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ ГЕОДЕЗІЇ

Прикладна геодезія або інженерна геодезія - так називають один з розділів загальної геодезії - точної науки, що вивчає форму і властивості Землі. Прикладну геодезію не дуже цікавлять глобальні характеристики нашої планети:

 • форма Землі, як космічного тіла;
 • математичний опис її обертання;
 • фізичні параметри магнітного та гравітаційного полів.

Сфера інтересів прикладного сектора геодезії - практичні аспекти застосування геодезії. До них відносяться методи вимірювань, ідентифікації, відображення на кресленнях окремих ділянок земної поверхні, більшого або меншого розміру. Мабуть, найбільшу популярність прикладна геодезія отримала як один із напрямів інженерних вишукувань для будівельних проектів. Топогеодезичні знімальні роботи важливі не тільки в будівництві. Без геодезії не обійтися:

 • при вирішенні питань землеустрою;
 • при пошуках і розвідці покладів мінеральної сировини, паливно-енергетичних ресурсів;
 • в процесі гірської видобутку;
 • у військовій справі.

Необхідність в картах і планах, точних вимірах відстані, площ, напрямків є в багатьох областях сучасного життя. Це зробило геодезію широко відомою і дуже затребуваною. Дніпропетровська філія відомої в Україні інженерно-вишукувальної компанії ТОВ «Геотоп» займається роботами з геодезії у всіх перерахованих вище напрямках. Тривалий досвід, відповідні людські та технічні ресурси фірми дозволяють успішно справлятися з великою кількістю замовлень, що надходять з усієї території Дніпропетровської, а також з прилеглих до неї областей.

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: