ООО Геотоп Дніпро

Геологія в Дніпрі

Нагледівши конкретну земельну ділянку під зведення запланованої конструкції, будь то житлова будова, промисловий об'єкт або лінійна споруда, важливо знати всі особливості геологічної будови місцевості. З'ясувати це зможе тільки комплексна геологія. Однак нерідко забудовники задаються питанням: чи важлива ця послуга? До того ж, багатьох цікавлять ціни на геологічні вишукування в Дніпрі − наскільки економічно доцільно замовити роботу професійних інженерів-геологів.

Детальніше

Ціна геодезії в Дніпрі

Рівні, без найменших перепадів висот, земельні ділянки в природі практично не існують. Це стало причиною того, що перед тим, як будувати будинок, автобан, метрополітен, зводити електропори або прокладати лінії комунікацій, необхідно замовити геодезію: комплексні вишукування, що дозволяють визначити всі особливості ландшафту на конкретній місцевості. Без проведення таких досліджень, неможливо підготувати документи на погодження: техзвыт інженерів-геодезистів є базовим для оформлення будівництва.

Детальніше

Ціни на геологічні і геодезичні дослідження

Можливо, Вас здивувала вказана ціна. Дійсно, до недавнього часу для тих, хто замовляв такі роботи як геодезія або геологія ділянки, ціна у Дніпропетровську була б вищою. Роботи з геодезії та інженерної геології виконуються при проектуванні і будівництві будь-яких об'єктів, незалежно від їх категорії, рівня відповідальності або унікальності. Це єдині дослідження з різноманітного набору різних інженерних досліджень, без яких не обійтися, навіть якщо об'єкт капітального будівництва

Детальніше

Ми надаємо послуги з геодезії і геології у Дніпрі та Дніпропетровській області, чим може похвалитися не кожна геодезична компанія. Найчастіше клієнту для будівництва будинку доводиться замовляти інженерно-геологічні дослідження земельної ділянки в одній компанії, а геодезичні роботи в іншій. Це не зовсім зручно. Як мінімум, витрачаєш багато часу на пошук відповідної організації. Звернувшись до нас ви можете замовити комплекс вишукувань для проектування і будівництва і за дуже вигідними цінами, так як у нас працюють акційні програми. Всі роботи проводяться кваліфікованими фахівцями за допомогою сучасного обладнання.

Геодезичні роботи

Той, хто володіє земельною ділянкою напевно знає що таке "геодезичні вишукування" і в яких випадках необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів. До таких випадків відносяться проектування і будівництво, визначення та відновлення меж земельної ділянки, пошук підземних комунікацій, підключення об'єкта до інженерних комунікацій, розробка ландшафтного дизайну і т. д.

Найбільш затребуваною геодезичної послугою є топографічна зйомка, яка може бути виконана в різних масштабах, в залежності від того, для яких цілей вона виконується. Топозйомка виконується для:

 • проектування і будівництва;
 • ландшафтного дизайну;
 • підключення електричних мереж до будівлі або споруди і т. д.

Не менш популярною послугою є винесення меж ділянки в натуру. Такі роботи потрібно проводити перед купівлею/продажем земельної ділянки, даруванням, передачею у спадок, суперечках з сусідами з приводу кордонів і т. д. Також наша компанія виконує виконавчу геодезичну зйомку:

 • каналізації;
 • підземних комунікацій;
 • колон;
 • баллок;
 • котловану;
 • водопроводу і т. д.

Також ми виконуємо такі геодезичні роботи:

 • нівелювання;
 • підрахунок обсягів земляних мас;
 • трасопошукові роботи;
 • розбивку осей будівель та споруд;
 • планово-висотну зйомку підкранових колій;
 • геодезичний моніторинг будівель і споруд;
 • визначення геодезичних координат джерел викидів і т. д.

Усі геодезичні роботи проводяться в кілька етапів: підготовчий (геодезистами вивчаються архівні матеріали, складається договір, визначається точна вартість виконання робіт), польовий (проведення робіт безпосередньо на самій ділянці), камеральний (обробка отриманих результатів та складання картографічних матеріалів).

Інженерно-геологічні вишукування

Геологічні дослідження земельної ділянки є дуже важливими під час проектування, хоча багато хто ними нехтують, а потім стикаються з такими проблемами як тріщини в стінах, перекіс вікон і дверних прорізів, підтоплення і т. д. Тому краще не економити на геологічних вишукуваннях. В комплекс робіт включені:

 • виїзд геологів на ділянку;
 • буріння свердловин (кількість і глибина визначається в залежності від того, як будинок буде зведено на ділянці);
 • аналіз грунту в сертифікованій лабораторії;
 • складання інженерно-геологічного звіту.

Звіт може бути виданий у паперовому вигляді або на електронному носії. Ми проводимо інженерно-геологічні вишукування будь-якої складності.

Назва послугиЦіна

Топозйомка 1: 500 з погодженням в межах міста від 3000 грн
Винесення меж ділянки в межах міста від 2000 грн
1 км топозйомка 1: 500 з погодженням в межах міста (приватний сектор) від 6000 грн
1 га топозйомка 1: 500 з погодженням в межах міста (пром. зона) від 8000 грн
Розбивка осей в межах міста (приватний сектор) від 3000 грн
Розбивка осей в межах міста (пром. об'єкт) від 5000 грн
Геологія з наданням звіту (1 метр буріння) від 350 грн
Буріння 2-х свердловин до 8 метрів від 5000 грн
Буріння 3-х свердловин від 10 метрів від 16000 грн

 

Замовивши в нашій компанії геологічні і геодезичні вишукування ви заощадите час і отримаєте якісні геодезичні матеріали.

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання:


10.03.2020 18:27
Павел
Дніпропетровська область, Божедарівська громада, Божедарівка, вул. чкалова. Підготовка 2 комплектів документів (проектів) на отримання присвоєння кадастрових номерів на земельні ділянки сільгоспопризначення (у постійному користуванні) 36,14 га та 50 га. Ціна та строки ?
Геотоп Дніпро
Доброго дня! Даний вид робіт не входить до переліку послуг, що надає наша компанія