ООО Геотоп Дніпро

Інженерні вишукування для ТЕС

Ми пишаємося успішною співпрацею з багатьма ТЕС. Серед наших клієнтів - Запорізька, Бурштинська, Добропільська, Ладиженська, Криворізька, Придніпровська, Добротвірська теплові електростанції. Ми завжди готові професійно і оперативно провести інженерні вишукування для ТЕС в необхідному обсязі.

Детальніше

Інженерні вишукування при будівництві доріг

Результатом всіх проведених досліджень стає оформлення звітної документації, на основі якої згодом і готується проект. Розроблена документація обов'язково проходить всі необхідні процедури узгодження.

Детальніше

Буріння свердловин: особливості ґрунтів, плюси і мінуси, основні помилки

Ударно-вібраційне буріння - це буріння свердловин за допомогою застосування спеціальних установок, які поєднують високочастотні імпульси і фізичні удари бурового інструменту. В результаті операції порода руйнується, дробиться і під власною вагою витісняється. За допомогою такого віброметоду буряться свердловини від 60 до 146 мм в діаметрі і глибиною до 25 м. Цих параметрів в цілому досить для реалізації основних будівельних та інженерних цілей. Це стосується і будівництва невеликих будинків, котеджів на пальових фундаментах, і зведення багатоповерхових житлових конструкцій, а також зведення офісних і промислових приміщень.

Детальніше

Викопіювання та ситуаційний план в Дніпрі

Усі міста нашої держави кожного дня поповняються новими будівлями та спорудами, Дніпро не є винятком із цієї статистики. У цій ситуації ми всі прекрасно усвідомлюємо, що будівництво жодної споруди чи будівлі не залежно від їхнього цільового призначення чи розміру, не обійдеться без підведення до них ліній електропередач.

Детальніше

Геологія ділянки: як правильно вибрати фундамент?

Задумавши побудувати будинок, господар ділянки намагається вибрати найбільш підходящий проект будинку, закласти найкращий фундамент. Але як це зробити правильно, щоб будинок в хорошому стані радував вас десятиліттями, а можливо, і століттями? У цьому вам допоможе наша компанія ТОВ «Геотоп» і її висококваліфіковані фахівці.

Детальніше

Масштаби топографічної зйомки. У чому відмінності і для чого вони використовуються?

Топографічна зйомка - це серія наземних або повітряних обмірів, за допомогою яких створюється топографічний план. Топографічний план - це свого роду топографічна карта, тільки більш докладна, якісна і точна.

Детальніше

Особливості дослідження ґрунту

Лабораторні дослідження ґрунту - один з основних етапів у вивченні платформи. Такий моніторинг допомагає скласти максимально точний хронологічний прогноз за станом ґрунту в процесі експлуатації будівлі, розрахувати ймовірний відсоток деформації після установки фундаменту і визначити найбільш підходящий його тип.

Детальніше

Порушення цілісності конструкції

Конструкції будь-якого типу і грунт, куди вони встановлені, є єдиною системою. Всі складові елементи отриманого тандему взаємозалежні один від одного. З огляду на особливості будівельної практики, домогтися професіоналізму при будівництві, без дослідження властивостей грунту, не вийде. В іншому випадку помилок, що призводять до порушення цілісності конструкції не уникнути.

Детальніше

Порядок приєднання електроустановки до електромережі

Порядок приєднання електроустановки, тобто об'єкта-споживача електроенергії, до електромереж регламентується відповідними нормативами Правил, затверджених Нацкомісією.

Детальніше

Статичне зондування

Під визначенням розуміють найбільш ефективний метод дослідження грунту. Він відрізняється високою швидкістю проведення, економією часу і коштів. Домогтися цього вдалося за рахунок питомої динамічного опору грунту шляхом вдавлюють статичного навантаження. Через штангу питомий опір передається наконечнику. З урахуванням показників опору грунту можна без зусиль визначити властивості грунту по відношенню до глибини і площі, ступінь міцності і щільності грунтів насипного і намивного типу.

Детальніше

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: