ООО Геотоп Дніпро

Буріння свердловин: особливості ґрунтів, плюси і мінуси, основні помилки

Ударно-вібраційне буріння - це буріння свердловин за допомогою застосування спеціальних установок, які поєднують високочастотні імпульси і фізичні удари бурового інструменту. В результаті операції порода руйнується, дробиться і під власною вагою витісняється. За допомогою такого віброметоду буряться свердловини від 60 до 146 мм в діаметрі і глибиною до 25 м. Цих параметрів в цілому досить для реалізації основних будівельних та інженерних цілей. Це стосується і будівництва невеликих будинків, котеджів на пальових фундаментах, і зведення багатоповерхових житлових конструкцій, а також зведення офісних і промислових приміщень.

Детальніше

Викопіювання та ситуаційний план в Дніпрі

Усі міста нашої держави кожного дня поповняються новими будівлями та спорудами, Дніпро не є винятком із цієї статистики. У цій ситуації ми всі прекрасно усвідомлюємо, що будівництво жодної споруди чи будівлі не залежно від їхнього цільового призначення чи розміру, не обійдеться без підведення до них ліній електропередач.

Детальніше

Геологія ділянки: як правильно вибрати фундамент?

Задумавши побудувати будинок, господар ділянки намагається вибрати найбільш підходящий проект будинку, закласти найкращий фундамент. Але як це зробити правильно, щоб будинок в хорошому стані радував вас десятиліттями, а можливо, і століттями? У цьому вам допоможе наша компанія ТОВ «Геотоп» і її висококваліфіковані фахівці.

Детальніше

Комплекс інженерних вишукувань для будівництва елеватора

Успішний розвиток аграрного комплексу в Україні вимагає сучасних зерносховищ. Металеві силоси прийшли на зміну залізобетонним елеваторам. Головні їх переваги, це ємності великих обсягів і стислі терміни зведення. Але при зведенні елеваторів і їх безпечної експлуатації необхідно

Детальніше

Масштаби топографічної зйомки. У чому відмінності і для чого вони використовуються?

Топографічна зйомка - це серія наземних або повітряних обмірів, за допомогою яких створюється топографічний план. Топографічний план - це свого роду топографічна карта, тільки більш докладна, якісна і точна.

Детальніше

Особливості дослідження ґрунту

Лабораторні дослідження ґрунту - один з основних етапів у вивченні платформи. Такий моніторинг допомагає скласти максимально точний хронологічний прогноз за станом ґрунту в процесі експлуатації будівлі, розрахувати ймовірний відсоток деформації після установки фундаменту і визначити найбільш підходящий його тип.

Детальніше

Порядок приєднання електроустановки до електромережі

Порядок приєднання електроустановки, тобто об'єкта-споживача електроенергії, до електромереж регламентується відповідними нормативами Правил, затверджених Нацкомісією.

Детальніше

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: