ООО Геотоп Дніпро

Акція вишукування

Геодезичні вишукування для будівництва відіграють важливу роль. Геодезичний супровід будівництва починається ще на стадії проектування і закінчується введенням об'єкта в експлуатацію.

Детальніше

Акція вишукування для введення в експлуатацію

Геодезичні вишукування, які виконуються майстрами фірми ТОВ «Геотоп» можуть застосовуватися при проведенні будівельних або ремонтних робіт.

Детальніше

Акція геодезія для будівництва

Перш, ніж почати будівництво, потрібно провести інженерно-геодезичні дослідження. Важлива частина їх – це топографічна зйомка, яка проводиться перед початком будівництва.

Детальніше

Акція комплекс для проекту

Комплекс досліджень для проекту, ціна від 7 тисяч гривень, включає в себе проведення таких геологічних і геодезичних робіт: винос меж; топозйомка 1: 500 з узгодженнях в ГоловАПУ; геологічні дослідження ділянки; створення викопіювання і ситуаційного плану.

Детальніше

Акція комплекс досліджень

Комплекс досліджень для будівництва, ціна від 6000 гривень, проводиться перед розробкою проекту будівель або споруд. Цей комплекс робіт дозволяє вивчити рельєф місцевості, а також геологію земельної ділянки. Результати, отримані в ході проведення робіт є дуже важливими при виборі місця розміщення будинку, виборі типу фундаменту і глибині його закладки.

Детальніше

Геологія і геодезія ділянки

Як правильно спроектувати котедж, приватний будинок або торговий центр? Сучасне будівництво вимагає до себе певного підходу. Для складання проекту потрібна велика кількість документів. Оформивши комплекс послуг в нашій компанії, ви вирішите відразу ж кілька проблем і позбавите себе від тяганини з документами. ТОВ «Геотоп» в Дніпрі займається наданням комплексу послуг: інженерні вишукування грунту, топографічна зйомка, винос меж ділянки, проектування будівництва. У нас Ви можете замовити послугу геологія і геодезія земельної ділянки для будівництва зі знижкою.

Детальніше

Напишіть відгук або поставте запитання

Ваші питання, зауваження і побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення

Інші відгуки та запитання: